eTutor NIEMIECKI – Kurs Niemieckiego Online (Wypróbuj za Darmo).

eTutor Niemiecki - kurs Online

W tym wpisie poznasz Kurs eTutor Niemiecki, który w mojej opinii jest obecnie najlepszym kursem do samodzielnej nauki języka niemieckiego Online (przez Internet). Możliwości eTutora możesz wypróbować osobiście już dzisiaj zupełnie za darmo rejestrując bezpłatne konto. Link do strony, prezentację video, opis metody oraz opinie o nauce języka niemieckiego przez Internet na eTutor.pl znajdziesz poniżej.


eTutor – kilka słów o metodzie

eTutor.pl to pierwsza i najpopularniejsza w Polsce szkoła języków obcych przez Internet. Znajdziesz na niej kompleksowe kursy języka angielskiego oraz niemieckiego, zawierające szereg multimedialnych rozwiązań, które efektywnie wspierają codzienną naukę tych języków. Zaletą tych kursów jest to, że każdy użytkownik uczy się w domu przez Internet w sposób indywidualny, dopasowując lekcje, ćwiczenia, materiały oraz poziom trudności do swoich potrzeb i umiejętności.

Kurs języka niemieckiego dla początkujących

Kurs do nauki języka niemieckiego online na stronie eTutor.pl

eTutor niemiecki – 10 powodów dla których warto uczyć się niemieckiego na tym portalu.

eTutor niemiecki – to internetowy i interaktywny kurs niemieckiego online w którym znajdziesz:

 • 1). Aż 230 multimedialnych lekcji języka niemieckiego na pięciu poziomach zaawansowania od początkującego A1 do zaawansowanego C1.
 • 2). Kurs niemieckiego w podróży – zawierający dodatkowe 70 multimedialnych lekcji niemieckiego, dzięki którym uczysz się wszystkiego tego co będzie Ci potrzebne podczas podróży za granicę do kraju w którym ludzie rozmawiają po niemiecku.
 • 3). Kurs niemiecki w biznesie – kolejnych 30 specjalnie przygotowanych lekcji dla osób, które potrzebują używać języka niemieckiego w firmie, pracy lub kontaktach biznesowych.
 • 4). Darmowy test niemieckiego online – dzięki któremu dowiesz się od jakiego poziomu zaawansowania rozpocząć lekcje, aby nie uczyć się tego co już umiesz.
 • 5). Setki multimedialnych i interaktywnych ćwiczeń ułatwiających zapamiętywanie oraz gry językowe do lepszego utrwalania materiału np:
  – Obrazki – nauka niemieckiego ze słuchu,
  – Obrazki – dobieranie podpisów po niemiecku,
  – Dyktowanie słówek – nauka rozumienia i pisania po niemiecku,
  – Obrazki – wpisywanie niemieckich słów i zwrotów.
  oraz niemieckie gry językowe tj: wisielec, krzyżówki, pamięć (dopasowywane par).
 • 6). Setki dialogów po niemiecku nagranych przez niemieckich native speakerów do nauki niemieckiego ze słuchu.
 • 7). Nowatorski i zaawansowany system nauki niemieckich słówek przez Internet wraz z inteligentnymi powtórkami, pomagającymi lepiej zapamiętywać oraz jeszcze skuteczniej utrwalać nauczone niemieckie słówka i wyrażenia
 • 8). Jeden z najlepszych internetowych słowników niemieckiego online – DIKI. Ten słownik niemiecko-polski zintegrowany jest z kursem eTutor (więcej o tym dowiesz się w dalszej części).
 • 9). Ogromną społeczność osób, która uczy się języków na platformie eTutor. Zawsze możesz liczyć na ich pomoc, poradę lub sprawdzenie błędów.
 • 10). Ranking użytkowników, który jest bardzo motywujący i często sprawia, że kursanci spędzają z kursem etutor niemiecki po parę godzin dziennie.

Nauka niemieckiego online na stronie eTutor (prezentacja)

Pierwotnie chciałem wyszczególnić i opisać wszystkie najciekawsze według mnie moduły oraz sposoby nauki z kursem niemieckiego eTutor, jednak po znalezieniu i obejrzeniu na YouTube nagrania o tym kursie stwierdziłem, że ciekawiej i szybciej będzie jeśli poznasz zalety tego portalu oglądając zamieszczone poniżej video. Przedstawia ono kurs angielskiego eTutor, jednak wygląda tak samo i składa się z takich samych materiałów co opisywany na tej stronie kurs niemieckiego.

Myślę, że po obejrzeniu tej prezentacji opisywanie poszczególnych funkcji serwisu jest już zbyteczne dlatego poniżej ograniczę się do mojej osobistej opinii oraz zachęcenia Ciebie do osobistego wypróbowania tego kursu (tym bardziej, że możesz to zrobić zupełnie za darmo i bez jakichkolwiek zobowiązań).

Słownik niemieckiego online – DIKI.

Musze jeszcze wspomnieć o jednej ważnej rzeczy. W platformę eTutor wbudowany jest  Słownik niemieckiego DIKI według mnie najlepszy internetowy słownik niemieckiego online, wielokrotnie nagradzany za wysoką jakość i innowacyjność. Dzięki niemu możesz błyskawicznie sprawdzić znaczenie i wymowę każdego słówka zawartego w kursie. Wystarczy dwa razy kliknąć myszką na dowolnym słowie na stronie eTutor podczas przerabiania lekcji lub wykonywania ćwiczeń, aby jego polskie lub niemieckie tłumaczenie otwarło się w słowniku DIKI. Dodatkowo w łatwy sposób możesz potem dodać to słowo do powtórek (czyli specjalnie przygotowanego systemu nauki nowych słówek) klikając na + znajdujący się przy słowie lub całym zdaniu.

Słownik niemiecko-polski DIKI na chwile obecną zawiera: 106 785 niemieckich haseł, 7382 zdań z zastosowaniem danych niemieckich słówek oraz 1485 zdjęć dla lepszego zobrazowania wyszukiwanych słów.

eTutor niemiecki opinie użytkowników.

Niemieckiego przez Internet na stronie eTutor można uczyć się od połowy 2013 roku, w tym czasie skorzystały już z niego tysiące osób. W internecie możesz znaleźć wiele opinii na temat nauki języków obcych na portalu eTutor (angielskiego oraz niemieckiego). W większości są to opinie pozytywne, bo zapewne inne być nie mogą, gdyż eTutor to platforma w która twórcy zainwestowali wiele czasu, pieniędzy oraz zaangażowania. A wszystko to w dążeniu do tego aby kurs ten był najlepszym i najbardziej kompletnym kursem językowym w Polskim internecie. To zaangażowanie widać również po systematycznych i regularnych uaktualnieniach oraz wciąż rozwijanych lekcjach i ćwiczeniach. Warto dodać, że w 2018 roku liczba aktywnych użytkowników przekroczyła 650 tysięcy, co sprawia, że kursy metodą e tutor to najpopularniejsze e-learningowe kursy do nauki języków obcych.

Oto kilka opinii użytkowników o nauce niemieckiego online na tej stronie znalezionych w Internecie:

Wykupiłam kilkumiesięczny kurs na platformie eTutor.pl języka niemieckiego. Wystarczyły mi niecałe dwa miesiące systematycznej nauki, aby uzyskać naprawdę dobry wynik testu kwalifikującego w szkole językowej w Niemczech, a tym samym zaoszczędzić trzy miesiące kursu w szkole za granicą. Internetowy kurs pozwolił mi opanować język niemiecki na poziomie A2+. Zaznaczam, iż nie miałam wcześniej styczności z tym językiem. Za kilka dni kończę szkołę językową z Certyfikatem B1! Mimo tego, iż uczęszczam do szkoły w Niemczech, nie zrezygnowałam ze świetnie przygotowanych lekcji tutaj! Klaudia Pruś – Kielce (aktualnie Niemcy).

Korzystam z eTutor od około 3 lat do nauki angielskiego oraz niemieckiego. „Powtórki” to funkcjonalność, która najbardziej przypadła mi do gustu. Wyszukiwanie tłumaczeń słówek na Diki.pl oraz możliwość ich późniejszego dodania do powtórek sprawia, że nauka słówek jest łatwa. Dodatkowo, do każdego słówka można dodać notatkę ‒ ja wpisuję przykładowe zdanie oraz kontekst, w którym była użyta fraza. Strona, gdzie wykonujemy właściwe powtórki jest funkcjonalna ‒ tutaj elementem, który najbardziej przypadł mi do gustu, jest obsługa klawiatury oraz zdefiniowane skróty, co jest rzadkie na stronach webowych. eTutor ‒ tak trzymać! Tomasz Zając – Chrzanów.

eTutor niemiecki – moja osobista opinia:

Wiele na temat kursu eTutor pisałem już w artykule: Niemiecki dla początkujących – jaki kurs niemieckiego online wybrać? W krótkim podsumowaniu swojej przygody z platformą eTutor nie wyobrażam sobie dzisiaj samodzielnej nauki języka niemieckiego w domu przy użyciu Internetu na innej stronie. Myślę, że każdy kto spróbuje znajdzie tam coś dla siebie. Mnogość lekcji, nagrań video, dialogów i ćwiczeń sprawia, że na pewno znajdziesz sposób oraz swoją ulubiono formę nauki niemieckiego z tym kursem. Podsumowując: uważam, że kursy angielskiego i niemieckiego na stronie platformy eTutor to obecnie najlepsze tego typu Internetowe kursy językowe do samodzielnej nauki bez wychodzenia z domu.

Zalet nauki na tej stronie jest wiele, więc jeśli tylko uczenie się niemieckiego bez nauczyciela (samodzielnie) w domu Ci odpowiada, to koniecznie musisz spróbować.

Wypróbuj naukę niemieckiego na stronie eTutor – za darmo.

Nie musisz opierać się na mojej opinii ani na żadnych innych znalezionych w Internecie. Najlepiej będzie jak osobiście wypróbujesz naukę niemieckiego na tej stronie. A możesz to zrobić zupełnie za darmo, więc dlaczego nie skorzystać. Po założeniu darmowego konta możesz wykonywać ćwiczenia, grać w gry językowe, uczyć się słówek oraz korzystać w pełni z każdej pierwszej lekcji niemieckiego z poszczególnych poziomów zaawansowania zupełnie za darmo (z kilkoma ograniczeniami np. do ilości słówek użytych w ćwiczeniach).  Dodatkowo jeśli zarejestrujesz sie teraz po raz pierwszy to otrzymasz możliwość testowania pełnej wersji kursu przez 3 dni bez jakichkolwiek opłat. Wszystko po to, aby oswoić się z metodą i osobiście przekonać się, że nauka z kursem przynosi widoczne efekty już po kilku godzinach nauki.

Nauka niemieckiego online na stronie eTutor.pl

Jeżeli już spróbujesz i Ci się spodoba to wykupujesz abonament i masz nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów, lekcji i możliwości nauki na tej stronie przez wybrany okres czasu. W przypadku kursu niemieckiego wykupienie pełnego dostępu to koszt:

 • 59 zł za miesięczny dostęp
 • 99 zł za 3 miesiące nauki
 • 169 za roczny dostęp do kursu eTutor niemiecki.

Jak łatwo policzyć w przypadku rocznego dostępu miesięczny koszt nauki niemieckiego na tej platformie to zaledwie 14,08 zł, czyli dużo mniej niż godzina lekcyjna (45 min) zajęć z nauczycielem lub korepetytorem.

Dodatkowo twórcy metody dają tzw: „100% gwarancję satysfakcji” czyli jeśli do 14 dni po opłaceniu abonamentu stwierdzisz, ze to jednak nie to, ze metoda dla Ciebie nie jest skuteczna, to możesz bez podawania przyczyny otrzymać zwrot poniesionych kosztów.

Chciałbym już teraz zmotywować Cię do nauki, dlatego wejdź od razu na stronię: Kursu niemieckiego eTutor – załóż sobie darmowe konto i rozpocznij naukę już dziś. Jestem przekonany, że Ci się spodoba i szybko zobaczysz pierwsze efekty. Wiem bo sam uczę się zarówno angielskiego jak i niemieckiego z pomocą tego portalu i jestem bardzo zadowolony.

Niemiecki eTutor – Podsumowanie.

Mam nadzieję, że udało mi się Ciebie przekonać do skorzystania z bezpłatnej możliwości wypróbowania kursu języka niemieckiego online na stronie eTutor.pl – jestem przekonany, że jeśli tylko chcesz uczyć się samodzielnie przez Internet to ten kurs bardzo Ci w tym pomoże.

Czekam na Wasze opinie i komentarze o tym kursie. A może macie inny kurs niemieckiego online z którego lubicie korzystać…?


 

Oceń ten wpis.

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 4.8 / 5. oddanych głosów: 177

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

2 komentarze

 • Bardzo dobry kurs.

 • Korzystam i bardzo polecam. Jak dla mnie najbardziej kompleksowy kurs języka niemieckiego w sieci. Ja uczę się tam głównie słówek i wykonuję codziennie po jednej lekcji. Długo szukałam kursu dla siebie i w końcu znalazłam etutora, który to przykuł mnie do nauki już chyba na dobre 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *