O stronie: Niemiecki 1000 słów

Witaj na stronie: Niemiecki1000slow.pl

Mam na imię Łukasz, i witam Cię na mojej stronie poświęconej szybkiej nauce języka niemieckiego.  Poprzez ta stronę chciałbym pomóc Tobie drogi czytelniku lub czytelniczko w skutecznej i szybkiej nauce języka niemieckiego.

Niemiecki 1000 słów - nauka niemieckiego przez Internet.

Moje doświadczenia

Jestem świadomy tego, że wiele metod nauki języka niemieckiego niestety nie działa, albo daje bardzo mizerne efekty, dlatego stworzyłem tą stronę dla wszystkich tych osób, które pragną w końcu nauczyć się języka niemieckiego w krótkim czasie i bez wydawania majątku na różnego rodzaju kursy, korepetycje oraz lekcje.

Publikuje tutaj tylko najlepsze i osobiście sprawdzone metody, które mają na celu skupienie się tylko i wyłącznie na najważniejszych aspektach nauki języka niemieckiego, po to aby szybko osiągać wyznaczone cele w postaci rozumienia i mówienia po niemiecku.

Sam na poszukiwania skutecznej metody nauki języka angielskiego wydałem bardzo dużo pieniędzy i wypróbowałem wiele internetowych kursów oraz tradycyjnych metod, tracąc przy tym bardzo dużo czasu, aż do momentu kiedy trafiłem na stronę: www.1000slow.pl, gdzie z pomocą Pawła i Sebastiana poznałem bardzo skuteczny sposób nauki, który jak się później okazało zmienił zupełnie moje podejście do nauki języków obcych. Nauka z wykorzystaniem metod i kursów, które poznałem na powyższej stronie pozwoliła mi poczynić niewyobrażalne postępy w bardzo krótkim czasie, gdyż skupiałem się na nauce, która przynosiła mi widoczne efekty, a nie była nauką samą w sobie (a wszystko to bez wychodzenia z domu ucząc się tylko przez Internet).

Kiedy w końcu zapragnąłem nauczyć się języka niemieckiego, to korzystałem dokładnie z tych samych metod i technik, więc mam podwójną pewność, że te techniki działają znakomicie i to właśnie nimi pragnę podzielić się z Tobą na tej stronie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia oraz szybkich efektów w nauce. Łukasz 🙂
Kontakt do mnie znajdziesz na tej stronie: Niemiecki 1000 słów – kontakt.

Ucz się Niemieckiego Online bez wychodzenie z domu – przejdź do strony głównej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *